Tréninky dětí

Po prázdninových tenisových kempech a soustředění v Harrachově se na Vás od zítřka opět těší naši trenéři Walda, Marek, Filip a Standa. Případné změny rozvrhu hlašte svým trenérům osobně. Také Vás velmi žádáme o vyjádření, zda-li budete dále pokračovat i v nadcházející halové sezoně. Je to důležité kvůli včasné rezervaci haly. Děkujeme a Na viděnou 🙂 W. Schiel

Děčín Open 2017 turnaj čtyřher

LTC Děčín pořádá v sobotu 7.10.2017 od 9,00 hodin tenisový turnaj ve čtyřhrách a akce se mohou zúčastnit všichni zájemci o tenis. Hrát se budou dvě kategorie,a to součet věku dvou hráčů do 112 let a nad 112 let. Prezentace do 8,45 hodin,losování v 8,50 hod. Startovné činí 100 Kč za hráče.Přihlášky a informace u J.Šmucra na tel 724132337. Na této akci bude vyhodnocen 21.ročník veteránské soutěže družstev a předání putovního poháru.

Růžová OPEN Veteráni

Senioři LTC se zúčastnili tenisového turnaje „Open Růžová“. V sobotu 19.8.2017 byl sehrán 34.ročník tradičního tenisového turnaje ve čtyřhrách,“Open Růžová“. Turnaje se zúčastnilo osm dvojic rozdělených do dvou skupin.Jedna skupina hrála v Arnolticích a druhá v Růžové.Ve skupinách se hrálo každý s každým na jeden prodloužený set do sedmi. První dvě dvojice postoupily do semifinále,kde se hrálo křížem první s druhým.Vítězové se pak utkali ve finále o putovní pohár. Skupinu v Růžové vyhrála dvojice B. Zontág B.a J. Potyš před J.Šmucrem a J.Kudrhaltem.Třetí místo obsadili J.Demuth a A.Kejdana na čtvrtém skončili B.Kottek s R.Musilem. Skupinu v Arnolticích vyhrála dvojice R.Pražienka a J.Havlík.Druhé místo získali M.Samler a J.Dvořák. Na třetím místě skončili L.Hruška a V.Mach […]

Dohrávka posledního kola veteránů

Třemi odloženými zápasy  skončil 21.ročník veteránské tenisové soutěže družstev. Veteránská tenisová soutěž skončila dohrávkou třemi odloženými zápasy. Sokol Jalůvčí hostil TK Quick Stop Děčín a prohrál 1:5.Tímto vítězstvím si Quick Stop zajistil třetí místo.Slovan Jiřetín na svých kurtech zvítězil těsně nad MSK Benešov n/Pl. 5:1 a LTC Děčín  prohrál s Sokolem Jalůvčí 2:4.   Výsledky :                                             Sokol Jalůvčí   –   TK Quick Stop Děčín                                 […]