Rubriky
Nezařazené

24. ročník veteránské soutěže skončil

Skončil 24.ročník veteránské tenisové soutěže družstev.

Posledním kolem skončil 24.ročník veteránské tenisové soutěže družstev,který pořádal v náročné době/ Covid 19/ tenisový oddíl LTC Děčín.

V předehrávce Sokol Jalůvčí na domácích kurtech porazil Slovan Jiřetín 4:2.

V posledním kole se utkala dvě neporažená družstva o první místo a to Jiskra Velké Březno a Quick Stop Děčín.

Po dramatickém průběhu těsně vyhrála Jiskra Velké Březno 4:2,když ve třech utkání

rozhodovali zkrácené hry.

Jiskra V.Březno získala Putovní pohár za rok 2020.Na druhém místě se umístil Quick Stop Děčín,třetí místo patří Sokolu Jalůvčí,čtvrté místo obsadil MSK Benešov n/Pl

a páté místo patří Slovanu Jiřetín pod Jedlovou.

Vítězi letošního ročníku bude Putovní pohár předán na závěrečném turnaji začátkem října.