Rubriky
dvorce Klubová akce Veteráni 2022

Senior cup 2022

4.ročník tenisového turnaje „Děčínský senior CUP“ ve čtyřhrách.

Tenisový klub LTC Děčín uspořádal v sobotu 1.října 2022 4.ročník tenisového turnaje
„Děčínský senior CUP“ve čtyřhrách.Turnaje se mohli zúčastnit hráči,kteří dosáhli v
letošním roce padesáti let a starší.
V sobotu se presentovalo devět dvojic,které byly rozlosovány do dvou skupin.Jedna
skupina měla pět dvojic a druhá měla čtyři dvojice.V obou skupinách se hrálo každý s každým na 35 minut čistého času.
Ze skupin postupovali první dva.V semifinále hráli první ze skupiny A s druhým ze skupiny B a první ze skupiny B s druhým ze skupiny A.Vítězové v semifinále se pak
utkali o první místo.Dvojice s umístěním na ostatních místech hráli dál o konečné pořadí.
Skupinu A vyhráli Krejčí A. Mládek R. z Varnsdorfu,druhé místo obsadili Demuth J.a Kejdana A. z LTC Děčín.Ve skupině B první místo získali Šlambor M.Kudrhalt J.z LTC Děčín a na druhém místě skončili Havlíček P.a Souček M. ze Slovanu Jiřetín p/J.
Nakonec zvítězila dvojice Havlíček P. Souček M.,kteří ve finále porazili Šlambora M. a Kudrhalta J. 6 : 0.
Třetí místo získala dvojice z LTC Děčín Demuth J. s Kejdanou A.Čtvrté místo patřilo
Krejčímu a Mládkovi z Varnsdorfu.
V průběhu turnaje se ještě konala zajímavá soutěž o nejrychlejší servis. V této soutěži zvítězil Petr Havlíček ze Slovanu Jiřetín pod Jedlovou,jeho servis měl rychlost 133 km/hod.Druhé místo patřilo Jirkovi Demuthovi 121 km/hod. Třetí místo
obsadil Arné Kejdana rychlost servis byla 120 km/hod.
Po skončení turnaje byla vítězům předána putovní trofej a všem účastníkům hodnotné ceny za které organizátoři děkují všem sponzorům.
Dále byl předán Putovní pohár zástupcům Slovanu Jiřetín pod Jedlovou za vítězství v
letošním 26.ročníku tenisové veteránské soutěže družstev.

Konečné pořadí v turnaji : 1 Havlíček P. Souček M. – Slovan Jiřetín p/J.