Rubriky
Klubová akce Veteráni

Senior Cup 2024

6.ročník tenisového turnaje „Děčínský senior CUP“ ve čtyřhrách.

Tenisový klub LTC Děčín uspořádal v sobotu 5.října 2024 6.ročník tenisového turnaje

Děčínský senior CUP“ve čtyřhrách.V turnaji mohli startovat hráči ve věku 49 let a starší.Do turnaje se přihlásilo jedenáct dvojic.Dvojice byly rozlosovány do tří skupin,dvě skupiny po čtyřech a jedna skupina měla tři dvojice.Ve skupinách se hrálo každý s každým na jeden set do šesti.Za stavu 5:5 se hrála zkrácená hra.

Podle umístění ve skupinách byly všechny dvojice nasazené do vyřazovacího pavouka o první místo.

Skupinu A vyhráli Šprojcar P. a Leden P před Stachem M.s Malátem M.Třetí místo obsadili Dolinský T. a Brýda T.Čtvrté místo patřilo dvojici Holub J. a Fodor T.

Ve skupině B zvítězila dvojice Demuth J.a Kejdana A.Druhé místo obsadili Košák M. a Baudisch J.Třetí místo získali Vlk Z. a Goldamer Z. před Musilem V. a Musilem R.

Ve skupině C byli první Pflegel S. a Zlesák F.Na druhém místě skončili Samler M. a Šmucr J. a třetí místo patřilo dvojici Hladík V. a Kovář R.

Po celodenním zápolení se do finále probojovali Šprojcar P. a Leden P. kteří porazili Košáka M. s Baudischem J. 6:2.

Třetí místo získali Stach M. a Malát M. vítěstvím nad Demuthem J. a Kejdanou A. až ve zkrácené hře 6:5.

Po turnaji byl vítězům předán Putovní pohár a bylo vyhodnoceno konečné pořadí všech zúčastněných dvojic.

Všichni účastníci si mohli podle umístění vybrat hodnotné ceny za které LTC Děčín děkuje Všem sponzorům.Zbylé ceny byly losovány v tombole.

Dále byl předán Putovní pohár zástupcům Jiskry Velké Březno za vítězství 28.ročníku veteránské tenisové soutěže,kterou pořádá tenisový klub LTC Děčín.

Po turnaji účastníci poseděli a pochutnali si na výborném guláši z divočáka.