Rubriky
Veteráni 2023

Růžová Open 2023

40.ročník tenisového turnaje „Open Růžová“

V sobotu 19.8.2023 byl sehrán již 40.ročník tradičního tenisového turnaje            „Open Růžová“ ve čtyřhrách.V tomto turnaji úspěšně reprezentovalo šest hráčů z LTC Děčín.

Turnaje se zúčastnilo osm dvojic rozlosovaných do dvou skupin.

Jedna skupina hrála v Růžové a druhá v Arnolticích.Ve skupinách se hrálo každý s každým na jeden klasický set do šesti.

První dvě dvojice z obou skupin postoupily do semifinále,kde se hrálo křížem první s druhým.

Vítězové pak hráli ve finále o putovní pohár a poražení hráli o třetí místo.

Skupinu z Růžové vyhrála dvojice J.Demuth s A.Kejdanou před J.Potyšem a Potyšem ml.Třetí místo obsadili R.Musil a J.Baudisch.

Na čtvrtém místě skončili J.Holub a  T.Fodor.

Skupinu v Arnolticích ovládla dvojice V.Musil a L.Sýkora.Druhé místo získali J.Flegel s J.Havlíkem.Na třetím místě se umístili R.Praženka a J.Šmucr.Čtvrté místo patřilo L.Zontágovi s K.Zontágovou.

Celkové první místo a putovní pohár získali J.Demuth a A.Kejdana,když ve finále zvítězili nad J.Potyšem a J.Potyšem 6:3.

Třetí místo získala dvojice J.Flegel a J.Havlík kteří porazili V.Musila a L.Sýkoru.

Na konci turnaje byl vítězům předán Putovní pohár a všem účastníkům ceny a za to organizátoři děkují sponzorům.

Po turnaji účastníci poseděli a pochutnali si na výborném gulášku a domácí sekané.

Výsledky semifinále : V.Musil L.Sýkora     –  J.Potyš J.Potyš    6:7

J.Demuth A.Kejdana-  J.Flegel J.Havlík 6:3

O třetí místo :             J.Flegel J.Havlík     – V.Musil L.Sýkora 10:5/ST/

Finále :                        J.Demuth A.Kejdana- J.Potyš J.Potyš      6:3

Konečné umístění :     1. J.Demuth A.Kejdana