Rubriky
mládež Tenisová Škola

Tenisová škola informuje

Po dlouhé zimní halové sezóně se naše tréninky rozběhnou dne 29.4.

Tréninky dětí budou probíhat ve stejných dnech a časech jako tomu bylo v hale. Případné změny řešte přímo s vaším trenérem.

Rubriky
Tenisová Škola Tenisová škola zimní sezóna

Organizace tréninků na konci roku

Vážení tenisté a rodiče 🙂

Oznamujeme, že poslední tréninky v roce 2023 proběhnou v pátek 22. prosince. Po krátké odmlce kvůli Vánočním svátkům se opět setkáme na prvním tréninku v novém roce, a to 3. ledna 2024.

Přejeme vám úžasné Vánoce plné klidu, štěstí a radosti a nezapomeňte si užít příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Zároveň přejeme šťastný nový rok 2024

Rubriky
Klubová akce Tenisová Škola Tenisová škola zimní sezóna

Mikulášská akce 2023

Dětský smích a radost naplnily tenisovou halu LTC Děčín během nezapomenutelné Mikulášské oslavy pro malé tenisové naděje do 10 let. Akce byla plná vzrušení, sportovních úkolů a nových zážitků.

Dopoledne bylo věnováno různým sportovním aktivitám, kde děti zkoušely své dovednosti na tenisových kurtech a bavily se na soutěžních stanovištích. Napětí a radost pak dosáhly vrcholu, když na konci akce přišli Mikuláš, čert a andělé, aby rozdali dárky a učinili dopoledne pro děti ještě hezčím.

Novým prvkem letošního roku byla diskotéka s mlhovými efekty a světly, která proměnila halu v taneční parket. Děti si užívaly tanec a zábavu👌🏻

Vystoupení Natálky Schielové, účastnice Československo má talent, dodalo akci hudební kouzlo. Celkově Mikulášská oslava ukázala, že naše Tenisová škola není jen o tenisu, ale i o vytváření pohodové komunity plné radosti a vzájemného propojení. Děti i rodiče odešli s úsměvem na tváři, plni dojmů a společných zážitků z tohoto vydařeného dne.

 

Rubriky
mládež Tenisová Škola

Tréninky září , říjen 2023

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0gczfKEKztbkk4qaA9ssjjVSnqXXbDFtiWAkmrzmaj8kHdhwqNabQrb7s4BA18Uxzl&id=100054280670047

V případě kolize tréninkových hodin se školou, se obracejte přímo na své trenéry. 

Rubriky
Klubová akce mládež Tenisová Škola

Nábory opět úspěšné 🎾😊

Úspěšné druhé sportovní dopoledne pro mateřské školy

s radostí bychom se s vámi podělili o úspěch druhého sportovního dopoledne pro mateřské školy, které se konalo ve středu 24.5. v naší tenisové hale. Tentokrát jsme měli tu čest přivítat školku Máchovka, která se k nám připojila plná nadšení a energie.

Během dopoledne jsme dětem předvedli několik zajímavých cvičení a snažili jsme se je přitom motivovat ke sportování. Naše tenisová hala poskytla ideální prostředí pro zábavné aktivity a pohyb. Cílem bylo ukázat dětem, jak zábavný a přínosný může být sport a posílit jejich zájem o aktivní životní styl a zejména tenis.

Děti ve věku 3 až 4 let se zapojily s velkým nadšením a radostí. Připravili jsme pro ně různé hry a aktivity, které byly přizpůsobeny jejich věku a schopnostem.

Společně jsme prožili skvělé dopoledne plné pohybu, zábavy a radosti. Děti z Máchovky se s nadšením zapojily do každé aktivity a projevily skvělý týmový duch. Bylo nám ctí, že jsme mohli hostit tak energické a motivované malé sportovce.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se podíleli na organizaci a průběhu tohoto sportovního dopoledne. Vaše pomoc a podpora byly neocenitelné. Děkujeme také učitelkám , kteřé umožnily svým dětem účastnit se tohoto sportovního programu.

Doufáme, že jsme dětem přiblížili radost ze sportu a tenisu a přispěli k podpoře zdravého životního stylu. Těšíme se na další společné sportovní akce a na setkání s tak skvělými dětmi jako z Máchovky. Druhá část této mateřské školy k nám dorazí již tuto středu 31.5.

Rubriky
Tenisová Škola

Nábory pro naši tenisovou školu

Ve středu 17.5. nás v Tenisové hale LOKOTKA navštívily dětičky ze školky “Tylovka”.

Jedná se o akci představení našeho oddílu pro děčínské mateřské školy. Tato sportovní dopoledne budou probíhat ještě v termínu 24.5 a 31.5. Dětem i učitelkám se akce velmi líbila👌🏻Budeme doufat, že naši oddílovou tenisovou školu brzy některé z těchto šikovných předškoláků začne navštěvovat 👍🏻

Rubriky
mládež Tenisová Škola

Tréninky

Příští týden od 2.5. opět zahajujeme všechny tréninky v Tenisové škole. Těšíme se na vás!

Rubriky
Tenisová Škola

Tenisová škola po prázdninách

Ahoj všichni 👋🏻, tréninky začínají stejně jako vyučování, t.j. 1.9. ve stejných časech, jaké byly domluveny před prázdninami. Případné problémy kvůli změně rozvrhu hlašte přímo trenérům. Těšíme se na Vás🎾🙂

Rubriky
Tenisová Škola

Tenisová škola po prázdninách

Ahoj všichni 👋🏻, tréninky začínají stejně jako vyučování, t.j. 1.9. ve stejných časech, jaké byly domluveny před prázdninami. Případné problémy kvůli změně rozvrhu hlašte přímo trenérům. Těšíme se na Vás🎾🙂

Rubriky
Tenisová Škola

Minitenis v České Lípě

V sobotu 21.5. jsme se mohli na pozvání zúčastnit pěkné akce pořádané Severočeským tenisovým svazem nazvané : SPORTOVNÍ DEN PRO NEJMENŠÍ.

Pozvánka platila pro naše nejmenší tenisty , MINIŽÁKY , kteří se pod vedením jejich trenéra Marka Rakušana u nás v tenisové škole učí první krůčky na dvorci. Nadšení a zápal u nich, ale i u rodičů, je určitě velikým příslibem do budoucnosti našeho klubu.

Akce v České Lípě se zúčastnili minižáčci ročníku 2015 a 2016 z oddílů z celého kraje. Například : LTK LIBEREC, RAPID LIBEREC, BŘÍZKY JABLONEC,SLOVANKA ČESKÁ LÍPA, ROCHLICE, SLOVAN LIBEREC, ČLTK JABLONEC, LITOMĚŘICE, MATCHBALL ČESKÁ LÍPA a my😎

V této akci vůbec nešlo o nějaké body a vítězství , nýbrž jednoznačnou podporu názoru , že v tomto věku je nejdůležitější zaujmout děti. Vzbudit v nich ještě větší lásku k našemu sportu🎾 A samozřejmě, že pořadí týmů, ani jakékoliv vítězství jednotlivců není absolutně důležité..!

Akce byla perfektně zorganizována a všechny děti se opravdu velmi bavily.